#WVVE2 - Winst thuis tegen Wildervank E2.

Wederom winst voor WVV E2.

Vandaag de 2e competitiewedstrijd van ons team tegen Wildervank E2.

Reeds om 09:00 uur werd de wedstrijd gespeeld op een mooie vochtige grasmat. In ons team konden we Kevin weer begroeten na 2 weken afwezigheid en mocht Alma meedoen met E1. We begonnen deze wedstrijd uitstekend met leuk positiespel, wat resulteerde in leuke aanvallen.

Regelmatig werden de zijkanten gezocht om dan uiteindelijk voor de goal uit een voorzet tot scoren te komen. Zowel de eerste van Luca als de tweede van Jorte en de derde van Stan werden gescoord uit voorzetten van Armando, Harmen en Niek. Super gespeeld 

Door dit goede spel en alle aanvallende bedoelingen werden onze verdedigende taken echter weleens vergeten. Uit een verre trap vanuit de verdediging bij Wildervank werd dan soms een counter ingezet. Onze aanvoerder Leon of Roan stonden dan ineens alleen achterin en daaruit kon Wildervank tegen scoren. 

Ruststand derhalve 4-1.

Meestal is het tweede gedeelte van de wedstrijd niet ons beste deel en ook in deze wedstrijd leek het even de verkeerde kant op te gaan. De keeper van Wildervank schopte alle ballen zo ver mogelijk uit waarop dan gerend moest worden door zijn medespelers. En aangezien wij eigenlijk allemaal wel wilden aanvallen, kon het gebeuren dat zij wederom scoorden uit zo'n lange bal. 4-2

Toen we in de gaten kregen dat we toch echt verder terug moesten als de keeper de bal had, konden we redelijk eenvoudig standhouden en weer gaan voetballen. Uit een hoge voorzet van Harmen kon Niek de met een mooie voetbeweging ook zijn goaltje meepikken. Leon verhoogde de score zelfs naar 6-2 vanuit de rebound na een schot van Kevin. 

Jorte smaakte het genoegen van de 7-2 na een goede actie van Harmen. Het was inmiddels eenrichtingsverkeer richting het doel van Wildervank. Ook Armando scoorde na goed voorbereidend werk wederom van Luca en het schot op de paal van Harmen. 8-2. Uiteraard was de wedstrijd gespeeld maar Wildervank kon toch nog weer tegen scoren uit een counter.

Het slotakkoord was toch nog voor ons. Luca werd vanaf de rechterkant aangespeeld, kapte de bal ineens naar binnen en schoot hoog diagonaal in de verre hoek. Eindstand 9-3. Tot nu dus de maximale score in deze competitie! Super gedaan boys.

Volgende week zaterdag gaan we vroeg uit de veren om dan om 09:00 te spelen in en tegen Bedum E2.

 

Vriendelijke sportgroet,
Bernd van Bolhuis